Zlecenie na medal

+48 667-951-678

Jednym z naszych pierwszych zleceń były prace remontowe i malarskie dla Centrum Medycyny Paliatywnej w Koninie. Za Rzetelność i fachowość wystawiono nam bardzo wysoką ocenę.

Można rzec, że z marszu skoczyliśmy na głęboką wodę, ale jeśli poważnie traktuje się swoje plany, nie można się bać poważnych wyzwań. W hospicjum malowaliśmy przede wszystkim ściany wewnętrzne i wykonywaliśmy inne prace remontowe. – Praca została wykonana rzetelnie, bardzo dokładnie i fachowo – oceniła pani Agata Kazimierska, koordynator Centrum Medycyny Paliatywnej. – Pracownicy spółdzielni Efekt to profesjonaliści, którzy wykazali się wysokimi kwalifikacjami.

Dobra opinia zadowolonego klienta to doskonały punkt wyjścia do pozyskiwania następnych zleceń, które są niezbędne dla rozwoju firmy. – Realizacja tego zlecenia pozwoliła nam zdobyć doświadczenie i przyniosło ogromne zadowolenie z dobrze wykonanej usługi – mówi Sławomir Pilarski ze Spółdzielni Socjalnej „Efekt”. – Zapraszamy do współpracy i kooperacji z naszą spółdzielnią.

Jesteśmy częścią grupy:
Zlecenie na medal - Efekt Spółdzielnia Socjalna
spoldzielnie.org